Harmonogram

Eliminacje OKK 2019

Eliminacje lokalne i regionalne 2019

Cieszyn

Eliminacje regionalne: 4 marca 2019 r., godz. 11.00
Miejsce: Aula Polskiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie
Koordynator: Barbara Kubiczek, e-mail: kubiczek@pctesin.cz

Częstochowa
Eliminacje lokalne:
30 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ul. Sobieskiego 22, 42-700 Lubliniec
31 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie, ul. Bolesława Prusa 20, 42-200 Częstochowa

Eliminacje regionalne:
5 lutego 2019 r., o godz. 10.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.
Koordynator: Sylwia Kurcab, e-mail: kurcab@womczest.edu.pl

Gliwice
Eliminacje lokalne:
6 lutego 2019r. (od godziny 14.00) w I LO Dwujęzycznym w Gliwicach; ul. Zimnej Wody 8.
Zgłoszenia do 4 lutego pocztą elektroniczną: grasze@interia.pl
Koordynator: Brażyna Szepe, e-mail: grasze@interia.pl

Katowice
Eliminacje Regionalne: 31 stycznia 2019 roku w Pałacu Młodzieży w Katowicach.
Koordynator: Bogumiła Kurcab-Karkoszka, e-mail: bogumila.kurcab@pm.katowice.pl

Kraków
Eliminacje lokalne:
Brzesko – 4 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1,
Zgłoszenia: Bernadeta Styczeń, e-mail: b.styczen@poczta.fm
Zakliczyn – 6 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych,
Zgłoszenia: Danuta Skalska-Cygan, e-mail: skalska@op.pl
Nowy Targ – 20 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej
Zgłoszenia: Anna Miśkowiec, e-mail: eliminacjenowytarg@gmail.com
Kraków – 21 lutego 2019 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym,
Zgłoszenia: Agnieszka Kania, e-mail: agn.kania@uj.edu.pl
Eliminacje regionalne:
27 lutego 2019 r. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Koordynator: Agnieszka Kania, e-mail: agn.kania@uj.edu.pl

Mysłowice
Eliminacje regionalne: 26 lutego 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach.
Koordynator: Alicja Jeż, e-mail: alicjajez@onet.pl

Olsztyn
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne:
15 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie.
Koordynator: Grażyna Budzyńska, e-mail: gb570807@gmail.com

Opole
Eliminacje lokalne: 22 lutego 2019 r. w Oleśnie
Eliminacje regionalne: 1 marca 2019 r. w ZSE im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu.
Koordynator: Edyta Kościelak, e-mail: ekos75@o2.pl

Poznań
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne:
Koordynator: Wiesława Surdyk-Fertsch, e-mail: wfertsch@poczta.onet.pl

Wadowice
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne: 2 marca 2019 (sobota) – I LO im. Marcina Wadowity ul. Mickiewicza 16.
Koordynator: Henryk Odrozek, e-mail: peryskop21@op.pl

Warszawa
Eliminacje lokalne: 14 lutego 2019 r. o godz. 9.00 w XLVI Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie
Eliminacje regionalne: 27 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Czytelni Naukowej nr 1 na Targówku.
Koordynator: Bożena Połacik, e-mail: olkabp@o2.pl