Harmonogram

Eliminacje OKK 2019

Eliminacje lokalne i regionalne 2019

Cieszyn

Eliminacje regionalne: 4 marca 2019 r., godz. 11.00
Miejsce: Aula Polskiego Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Czeskim Cieszynie

Częstochowa
Eliminacje lokalne:
30 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu, ul. Sobieskiego 22, 42-700 Lubliniec
31 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie, ul. Bolesława Prusa 20, 42-200 Częstochowa

Eliminacje regionalne:
5 lutego 2019 r., o godz. 10.00 w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.

Gliwice
Eliminacje lokalne:
6 lutego 2019r. (od godziny 14.00) w I LO Dwujęzycznym w Gliwicach; ul. Zimnej Wody 8.

Katowice
Eliminacje Regionalne: 31 stycznia 2019 roku w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Kraków
Eliminacje lokalne:
Brzesko – 4 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1,
Zakliczyn – 6 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych,
Nowy Targ – 20 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej
Kraków – 21 lutego 2019 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym,
Eliminacje regionalne:
27 lutego 2019 r. w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Mysłowice
Eliminacje regionalne: 26 lutego 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach.

Olsztyn
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne:
15 lutego 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie.

Opole
Eliminacje lokalne: 22 lutego 2019 r. w Oleśnie
Eliminacje regionalne: 1 marca 2019 r. w ZSE im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Opolu.

Poznań
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne:

Wadowice
Eliminacje lokalne:
Eliminacje regionalne: 2 marca 2019 (sobota) – I LO im. Marcina Wadowity ul. Mickiewicza 16.

Warszawa
Eliminacje lokalne: 14 lutego 2019 r. o godz. 9.00 w XLVI Liceum Ogólnokształcącym w Warszawie
Eliminacje regionalne: 27 lutego 2019 r. o godz. 10.00 w Czytelni Naukowej nr 1 na Targówku.